Gameloft’tan Windows Cihazlara Oyun Yağmuru

Gameloft yeni haberlerle adını duyurmaya devam ediyor.

Gameloft, Microsoft Windows 8 ve Windows 8 telefonlar için yayınlayacağı başlıkları açıkladı.

15 Gameloft oyunu Microsoft platformlarına gelmek için hazırlanıyor.

Gameloft ve Microsoft Corp. üç gün önce, önümüzdeki 12 ay içinde Windows 8 ve Windows 8 telefonlarda yayınlacağı 15 başlığı açıkladılar.

Asphalt 8: Airborne bu başlıklar arasında ilk sırada yer alırken, Dungeon Hunter 4 ardından takip edecek güçlü başlıklar arasında.

Gameloft farklı türlerdeki oyunları sırayla yayınlayıp, Windows platformların çoklu donanım yapılandırmasından da faydalanarak oyunların heyacanlı özeliklerini Windows ve Windows telefonlarda sergileme fırsatı bulacak.

Toplamda 15’i bulacak olan Gameloft oyun yağmurunun 10 tanesi Windows telefonlar için2013’de yayınlanmıştı. 11. olarak yayınlanacak oyunu tahmin edip, heyecanla beklemek siz oyuseverlere kalıyor.

Gameloft ve Microsoft Asphalt 8: Airborne’u hala devam etmekte olan Gamescomda Windows 8 cihazlarda medyanın gösterimine sunmuş durumda.

Asphalt 8: Airborne ve Dungeon Hunter 4 dışında, diğer yayınlanacak olan oyunlar ise Despicable Me: Minion Rush, Total Conquest, Six Guns ve UNO™ & Friends.

2013 sonuna kadar tamamlanması beklenen bu oyunların ardından yeni başlıklar 2014’de kendilerini belli edecek.

  • turancen

    Bu aralar telefon arayışındayım, şu limua serilerine oyun dopingi yapılsa hemen alacağım ama oyun konusunda sıkıntı çıkıyor işte, bakalım bu işi gameloft çözebilecekmi, android ve ios da olan ücretsiz oyunları inşallah gidipte windows8 telefonlarda paralı yapmazlar, işte o zaman ayıp etmiş olurlar

Categories