E3 FUARINDA AÇIKLANAN YENİ OYUN BAŞLIKLARI HANGİLERİ?

GAMELOFT IPHONE, IPAD, IPOD TOUCH VE ANDROID’E GELECEK HİT BAŞIKLARINI AÇIKLAMAK İÇİN E3 FUARINDA

Modern Combat 5, Asphalt 8: Airborne, Despicable Me: Minion Rush ve Brothers in Arms 3 ayrıcalıklı olarak Gameloft standında

Los Angeles – E3 – Haziran 11, 2013 – Gameloft, lider dijital VE sosyal oyun geliştiriciSİ 2013 E3 (Electronic Entertainment Expo) yer alarak, iPhone, iPad, iPod touch ve Android akıllı telefon/tabletlerde sunacağı yeni başıkları ayrıcaklı olarak dünyaya sunacak. The West Hall (stand 5522) standında katılımcılara Modern Combat 5, Asphalt 8: Airborne, Brothers in Arms 3 ve Despicable Me: Minion Rush (Çılgın Hırsız) gösterme fırsatı verecek. Ayrıca yeni sosyal oyunlar olan Total Conquest ve UNO™ & Friends de listede yer alan diğer başlıklar olacak.

Yeni başlıklar ve bunlara ait bazı detaylar:

Modern Combat 5: Dört harika ve Türkiye üst sıralarda olmak üzere dünya genelinde başarı getiren Modern Combat serisi, efsanevi FPS oyunu akıllı telefon ve tabletlere geri dönüyor. Bu kez Gameloft hit markasını grafik anlamında geleneksel sınırların ötesine iterek, oyuna yenilikçi özeliklerle farklı bir boyut kazandırdı. Trailerı linkten izleyebilirsiniz: http://gmlft.co/mc5trailerizle

Asphalt 8: Airborne: Yerçekimine meydan okuyan deneyime hazır olun! Dünyadaki en lüks marka otomobillerin direksiyonu başına geçin ve efsanevi yarış oyunu Asphalt’ı dinamik physics engineni sayesinde yeni boyuta taşındığının farkına varın. Yüksek hızdaki araçları yeni pistlerde yarıştırın. Başa çıkabilirseniz çok oyunculu yarışlarda diğer oyunculara karşı mücadele verin.

Despicable Me: Minion Rush (Çılgın Hırsız): Gru’nun sadık Minionları resmi oyun Despicable Me için hazırlar! Minion olarak oynayın diğerlerine karşı mücadeleye girin! Yılın Minion’u olmak için atlama, uçma özeliklerini kullanın, engelleri aşarak kötüleri yenin!

Brothers In Arms 3: Artarak beğeni toplayan konsol ve akıllı telefon franchisesı Brothers in Arms nihai takım WWII (2. Dünya Savaşı)temasıyla mobil platformlara geri dönüyor. Yoğun mücadele ve özelleştirme odaklı yenilikçi oyun ile aksiyon dolu saatler yaşayacaksınız.

Total Conquest: Bu heyecan verici ve stratejik sosyal oyunda kendi şehir devleti kur ve geliştir. Güçlü bir ordu geliştir ve durdurulmaz müttefiklere katılarak düşmanları yen, topraklarını koru ve saltanatını kur!  3D grafikleriyle, Roma kurgusuyla, ve geliştirilmiş İttifak özelikleriyle sizi kendine bağlıycak..

Aşağıdaki başlıklar ise geçtiğimiz haftalarda mobil platformda yayınlanmış olan oyunlardır. Oyunu indir:

Gangstar Vegas:  Vegas’ın dünyasına Gangstar serisinin son bölümü ile girmeye hazır olun. Open-world aksiyon oyunu Vegas Gangsteri sizleri bekliyor: yaratıcı hikaye, 80 görev & meydan okuma, önceki Gangstar oyun serilerine kıyasla 9 kez büyütülmüş harita, geliştirilmiş Havok™ özeliği, bağımlılık yaratan casino oyunları ve tonlarca biriktirebilceğiniz araç ve silahlar sizleri bekliyor! Oyunu ipad ve iphone cihazlarınıza indirmek için kullanacğınız link: http://gmlft.co/vegasgangsteri

UNO™ & Friends: Arkadaşlarla, aile arası, milyonlarca hayranla UNO™ oynamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! En büyük online mobil oyun komünitesine katıl ve çoklu-oyunculu modda oyunun keyfini çıkar. Rekabetin yüksek olduğu lidertahtasında ismini üst sıralarda görmek için strateji geliştir “UNO!” diye bağırıp liderliği ilan eden sen ol!

iPhone ve iPad cihazlara indirmek için link: https://itunes.apple.com/app/id537263603?mt=8
Android cihazlar için link: http://gmlft.co/UnoFriendsndir

Categories