MODERN COMBAT 4:ZERO HOUR MU DEDİNİZ?

Evet doğru duydunuz.. Yılın en çok beklenen oyunlarından aksiyon türündeki oyunun 4. ayağı ile 6 Aralık yani yarından itibaren iOS platformlarda sizlerle olacak! Hemen ardından da Android platformda yayımlanacak.

Eylül ayında medya ile paylaşmaya başladığımız oyun lansmanı, Aralık ayıyla beraber bazılarınızın sabrını da tüketmeye başlamıştır.. Ama inanın ortaya beklediğinize değecek bir oyun çıktı!

Sizleri oyun senaryosu, görselleri ve en son çekilen trailerı ile başbaşa bırakırken, biz geri sayıma başladık..

http://www.youtube.com/watch?v=qCulvhFX-MM

Aksiyon oyunları arasında en popüler oyun türü olan FPS (First Person Shooter) yani birinci  şahıs nişancı türünden beklendiği gibi Modern Combat4: Zero Hour oldukça akıcı, rahat nişan almayı sağlayan özeliklere sahip. Seslendirme, grafik kalitesi üzerine de bir önceki oyun Modern Combat 3: Fallen Nation’a oranla gelişmeler oldu. 1 yılı aşkın süredir üzerinde çalışılan Modern Combat4: Zero Hour VoiceChat özeliğine de sahip. Oyunu multiplayer modunda oynarken, oyuncular online olan diğer kişilerle chat yapma şansına sahip olacaklar.

MODERN COMBAT 4: ZERO HOUR

 

#1 FPS oyunu akilli telefonlara yeni bir bölüm ile telefon oyunların sınırlarını zorlamak üzere geri dönüyor. Nükleer enerji felaketi sonucu evrensel tahribatı önlemek askerlerin elindedir. Ayrıca bu özel eğitimli askerler dünya liderlerini de dehşet verici terörist gruptan korumakla yükümlüdürler.

Oyunda yeniden tasarlanan multiplayer modu mevcuttur. Dilediğinizce sosyalleşerek çoklu oynayabilir; hatta Voice Chat özeliği sayesinde online kişilerle muhabbet edebilirsiniz. Havok engine ile yaratılan oyun siz FPS severlere konsol kalitesinde görüntü, seslendirme ve grafik sunmaktadır. Yeni taktiksel haraket sistemi ile savaş alanındaki hakimiyetinizi arttırırken; Antartika’dan, Güney Afrika’ya, Hawai, Seattle ve oradan Barselona’ya uzanan haritada savaşma imkanını yaşayacaksınız.

Bu arada tanışmayanlar için kötü karakter Edward Page  sizleri birkaç saat daha sabırlı olmaya çağrıyor 😉

 

 

 

 

 

 

Categories