Gameloft’ta Geçtiğimiz Hafta Neler Oldu?

Herkese iyi haftalar,

Kasım ayı 2. haftası Gameloft tarafında oldukça haraketli geçti ve öenmli gelişmeler oldu.

Gelin beraber göz atalım..

GT RACING: Gerçek Otomobil Deneyimi

GT Racing 2 Android ve iOS platfromlarda yayınlandı.

GT_Racing_2_screen_01_1136x640_TR

 

PC kalitesinde grafiklere sahip olan yarış oyununda 13 pist ve 35 üreticiden toplamda 67 lisanslı araç bulunuyor.. Favori aracım Audi, söylemeden geçemiyorum : ) Oyunda solo modu olduğu gibi çok oyunculu modlar da mevcut. GT Racing 2’de Game Center ile sosyal ağa bağlanıyorsunuz. Unutmadan.. Oyun Ücretsiz..

Bir ara kontrol etmeyi unutmayın. Oyun ilk günden beri AppStore’da 1 numara!!:)

DUNGEON HUNTER 4 Güncellemesi

Gelelim diğer güzel habere.. İndirmesi ücretsiz olan aksiyon RYO oyunu Dungeon Hunter 4 Kanlı Savağ güncellemesi iOS’den sonra Android platformda da yayınlandı. Haftalık turnuva şeklinde düzenlenen maçlarda kıyasıya dövüş sahneleri sizi bekliyor. Oyunun ikonu güncellme içeriğini fazlasıyla yansıtıyor bence ..

Icon-512

3. güncellemeyle bir kez daha Mobildeki En İyi Zindan Oyunu olma iddiası devam ediyor. iPad Air için geliştirlen grafiklerin geliştildiğini eklemeden sözü bitirmeyelim. https://www.facebook.com/DungeonHunter Linke tıklayıp, sayfayı beğenerek Dungeon Hunter 4 oyunundaki gelişmeleri takip edebilir, diğer oyuncularla muhabbet edebilirsiniz..

IRON-MAN 3 Güncellemesi

Gelelim 3. ve yine Ücretsiz, aksiyon, resmi film oyunu Iron- Man 3 – 4. güncellemesine.. Mark 15 ve Sneaky oyundaki 2 yeni zırh. Iron Man 3′ eklenen yepyeni mekan ise Uzay, evet stratosferin ötesindeki savaşa giden seyahat sizi bekliyor. iPhone, iPad ve iPod Touch için yenilenen 578 MB lık  oyunu telefonunuza hemen indirmek için tıklayın: http://gmlft.co/IM3_guncelleme

IronMan3_Up4_IOS_Icon_1024

Çılgın Hırsız:Minion Rush 4. Güncellemesi

Sıra geldi sonuncu habere: Çılgın Hırsız: Minion Rush rekora doğru koşuyor. Yayınlandığı günden beri sevimli karakter Minion Android ve iOS fark etmeden mobil cihazları meşgul ediyor. Oynaması sürükleyici, eğlenceli olan ücretsiz oyun Alışveriş merkezi içeriğiyle ve 4 yeni kostümüyle emin olun daha da eğlneceli hal geldi. Büyük Baba kostümü bizim favorimiz 😉

DM2_Up4_Icon_IOS_1024

Tıklayın, oyunun son hali cebinize gelsin

http://gmlft.co/iOS_Guncelleme

 

  • Olcay Havuz

    oyun güncellemeden sonra kapandı ve hiçbir şekilde açılmıyor Gameloft logosunda atıyor . oyun içi aldığım item paraları iade edilmedi. oyunu oynamak istiyorum ve bunun bi çözümünün bulunmasını istiyorum.

  • Çalışkan Oyuncu

    modern combat 5 oyununda seri 7 silahların çoğu yok ne zaman gelecek

Categories